Fotorelacje

Kiermasz Wielkanocny 2015

| Liczba zdjęć: 25

W dniu 27 marca w hali OSiR Janikowo odbył się Kiermasz Wielkanocny. Można było zaprezentować i sprzedawać swoje, własnoręcznie wykonane ozdoby świąteczne. Serdecznie zapraszamy do oglądania fotorelacji.

23 Finał WOŚP

| Liczba zdjęć: 32

Dla podtrzymania wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz godnej opieki medycznej seniorów-taki był cel 23 Finału WOŚP. W Janikowie orkiestra również zagrała. Zapraszamy do oglądania zdjęć.

Wspólne Wykonanie Łańcucha Świątecznego

| Liczba zdjęć: 39

Tegoroczna edycja jest trzecią i po raz pierwszy została połączona z kiermaszem bożonarodzeniowym, podczas którego było można kupić ozdoby na choinkę czy inne akcesoria związane ze świętami. Imprezę uświetnił występ dzieci z klas I-III ze Szkoły Podstawowej.

Halloween 2014

| Liczba zdjęć: 18

Halloween – zwyczaj związany z maskaradą i odnoszący się do święta zmarłych, obchodzony w wielu krajach w wieczór 31 października, czyli przed dniem Wszystkich Świętych. Głównym symbolem święta jest wydrążona i podświetlona od środka dynia z wyszczerbionymi zębami, duchy, demony, wampiry, czarownice itp.  

Dożynki 2014

| Liczba zdjęć: 61

To były pierwsze gminne dożynki zorganizowane w miasteczku. Po mszy świętej w kościele pw. bł. bp. Michała Kozala barwny korowód dożynkowy przemaszerował na stadion, gdzie odbyły się oficjalne uroczystości oraz konkursy i występy. Z pewnością na długo w pamięci pozostanie występ zespołu „Mazowsze”.

Dni Janikowa 2014 – dzień 3

| Liczba zdjęć: 62

Trzy dni, tyle w tym roku trwało święto naszego miasta. Czas ten wypełniły liczne koncerty, zabawy dla dorosłych i dzieci. Wszyscy wspaniale się bawili a my zapraszamy do przeglądania fotorelacji i zapraszamy już za rok.

Dni Janikowa 2014 – dzień 2

| Liczba zdjęć: 85

W ramach Dni Janikowa grupa osób ze Stowarzyszenia Janikowo Na Sportowo wraz z lokalnymi Władzami i Instytucjami podjęła się zorganizowania imprezy sportowej w której skład wchodzą: bieg na 10km pod nazwą „Janikowska Dyszka”, marsz Nordic Walking na dystansie 5km.

Dni Janikowa 2014 – dzień 1

| Liczba zdjęć: 57

Kolejna edycja imprezy wzbudziła duże zainteresowanie w mieszkańcach Janikowa i okolic. Największym wydarzeniem był pożegnalny koncert zespołu Budka Suflera. Zapraszamy do przeglądania zdjęć.