Fotorelacje

Majówka 2016

| Liczba zdjęć: 50

Gala Disco Polo, zespoły Players i Andre, zespół wokalny Złoty Wiek to tylko niektóre z atrakcji które można było zobaczyć 1 maja w Janikowie. Zabawa była doskonała. Zapraszamy do oglądania fotorelacji.

Kiermasz Wielkanocny 2016

| Liczba zdjęć: 21

Janikowskie instytucje, Ośrodek Sportu i Rekreacji, Świetlica Środowiskowa „Urwisy” oraz Środowiskowy Dom Samopomocy, to organizatorzy kolejnego już Kiermaszu Wielkanocnego który to odbył się w czwartek 17 marca o godz. 17:00 w hali OSiR.

Ostatki 2016

| Liczba zdjęć: 82

Zwyczaje zapustne na Kujawach, związane z okresem karnawałowo-wielkopostnym, były kiedyś bardzo wyjątkowe i charakterystyczne. Obecnie zwyczaj ten sprowadza się jedynie do „chodzenia z kozą”. Dziś również jak już od ponad 50 lat ulicami Janikowa harcowała Koza.

24 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

| Liczba zdjęć: 60

W niedzielę, 10 stycznia 2016 roku, 120 tysięcy wolontariuszy 24. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wyszło na ulice nie tylko polskich miast, ale także w kilkudziesięciu krajach na świecie. U nas  orkiestra również zagrała…

Orszak Trzech Króli

| Liczba zdjęć: 38

6 stycznia tak jak i w wielu innych miastach i miejscowościach ulicami Janikowa przeszedł uroczyście Orszak Trzech Króli. Honorowy patronat nad uroczystością sprawował Burmistrz Gminy i Miasta. Na zakończenie w hali widowiskowo sportowej odbyły się Jasełka.

Wspólne Wykonanie Łańcucha Świątecznego

| Liczba zdjęć: 29

Tegoroczna edycja jest czwartą i również została połączona z kiermaszem bożonarodzeniowym, podczas którego było można kupić ozdoby na choinkę czy inne akcesoria związane ze świętami. Niezmiennie od samego początku każda kolejna edycja cieszy się dużym powodzeniem wśród mieszkańców Janikowa.

Dni Janikowa 2015

| Liczba zdjęć: 131

Dni Janikowa 2015. Imprezy towarzyszące świętu miasta zorganizowano na stadionie. Nie brakowało gwiazd i atrakcji dla wszystkich. W sobotę wieczorem zagrał Oddział Zamknięty  a w niedzielę zobaczyliśmy Margaret.