Fotorelacje

25 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

| Liczba zdjęć: 38

Dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom. Taki był cel WOŚP w 2017 roku. W Janikowie orkiestra również zagrała…

Noworoczny koncert Kolęd -Brathanki 2017

| Liczba zdjęć: 52

Popularny zespół „Brathanki” wystąpił podczas noworocznego koncertu kolęd w kościele pw. Bł. Michała Kozala w Janikowie. Wszystko można było zobaczyć 1 stycznia o godz. 17.00. Imprezę zakończył pokaz sztucznych ogni.

Kiermasz Bożonarodzeniowy 2016

| Liczba zdjęć: 28

Dnia 16 grudnia w hali widowiskowo-sportowej w Janikowie podziwiać mogliśmy wszystko co związane jest ze Świętami Bożego Narodzenia. Łańcuchy, choinkowe bombki, barwne ozdoby cieszyły nasze oczy. Zapraszamy do oglądania fotorelacji z kiermaszu.

Halloween…

| Liczba zdjęć: 10

Halloween – zwyczaj związany z maskaradą i odnoszący się do święta zmarłych, obchodzony w wielu krajach w wieczór 31 października, czyli przed dniem Wszystkich Świętych.

Dożynki Powiatowe 2016

| Liczba zdjęć: 64

4 września rolnicy z powiatu inowrocławskiego świętowali ukończenie żniw i prac polowych. Na stadionie OSiR przy ul. Głównej 40 w Janikowie odbyły się dożynki powiatowe. Organizatorzy przygotowali m. in. występy artystyczne, konkursy i koncert zespołu Piękni i Młodzi.

Dni Janikowa 2016 dzień 2

| Liczba zdjęć: 0

3 lipca 2016 roku, w Janikowie trwają obchody święta miasta. Kolejny dzień wypełniony wieloma atrakcjami dla wszystkich mieszkańców i gości. Gwiazdą tego wieczoru jest – Anna Wyszkoni. Zapraszamy do oglądania zdjęć.

Dni Janikowa 2016 dzień 1

| Liczba zdjęć: 203

Sobota, 2 lipca w Janikowie. Tego dnia rozpoczyna się święto naszego miasta. Gwiazdą wieczoru oprócz wielu, wielu innych atrakcji, jest zespół – Formacja Nieżywych Schabuff. Zapraszamy do oglądania zdjęć.

Święto 56 Bazy Lotniczej

| Liczba zdjęć: 57

21 maja na lotnisku w Latkowie swoje Święto miała 56 Baza Lotnicza. Można było zobaczyć sprzęt będący na wyposażeniu naszej armii. Przedstawiamy fotorelację z tego naprawdę udanego wydarzenia. Zapraszamy do oglądania zdjęć.