Fotorelacje

Dożynki Powiatowe 2016

| Liczba zdjęć: 64

4 września rolnicy z powiatu inowrocławskiego świętowali ukończenie żniw i prac polowych. Na stadionie OSiR przy ul. Głównej 40 w Janikowie odbyły się dożynki powiatowe. Organizatorzy przygotowali m. in. występy artystyczne, konkursy i koncert zespołu Piękni i Młodzi.

Dni Janikowa 2016 dzień 2

| Liczba zdjęć: 0

3 lipca 2016 roku, w Janikowie trwają obchody święta miasta. Kolejny dzień wypełniony wieloma atrakcjami dla wszystkich mieszkańców i gości. Gwiazdą tego wieczoru jest – Anna Wyszkoni. Zapraszamy do oglądania zdjęć.

Dni Janikowa 2016 dzień 1

| Liczba zdjęć: 203

Sobota, 2 lipca w Janikowie. Tego dnia rozpoczyna się święto naszego miasta. Gwiazdą wieczoru oprócz wielu, wielu innych atrakcji, jest zespół – Formacja Nieżywych Schabuff. Zapraszamy do oglądania zdjęć.

Święto 56 Bazy Lotniczej

| Liczba zdjęć: 57

21 maja na lotnisku w Latkowie swoje Święto miała 56 Baza Lotnicza. Można było zobaczyć sprzęt będący na wyposażeniu naszej armii. Przedstawiamy fotorelację z tego naprawdę udanego wydarzenia. Zapraszamy do oglądania zdjęć.

Majówka 2016

| Liczba zdjęć: 50

Gala Disco Polo, zespoły Players i Andre, zespół wokalny Złoty Wiek to tylko niektóre z atrakcji które można było zobaczyć 1 maja w Janikowie. Zabawa była doskonała. Zapraszamy do oglądania fotorelacji.

Kiermasz Wielkanocny 2016

| Liczba zdjęć: 21

Janikowskie instytucje, Ośrodek Sportu i Rekreacji, Świetlica Środowiskowa „Urwisy” oraz Środowiskowy Dom Samopomocy, to organizatorzy kolejnego już Kiermaszu Wielkanocnego który to odbył się w czwartek 17 marca o godz. 17:00 w hali OSiR.

Ostatki 2016

| Liczba zdjęć: 82

Zwyczaje zapustne na Kujawach, związane z okresem karnawałowo-wielkopostnym, były kiedyś bardzo wyjątkowe i charakterystyczne. Obecnie zwyczaj ten sprowadza się jedynie do „chodzenia z kozą”. Dziś również jak już od ponad 50 lat ulicami Janikowa harcowała Koza.