Fotorelacje

Anna Wyszkoni – Kolędy Wielkie

| Liczba zdjęć: 77

Pierwszego dnia 2018 roku w kościele parafii p.w. bł. Michała Kozala mieliśmy okazję wysłuchać przepięknych kolęd w wykonaniu Anny Wyszkoni. A tutaj trochę zdjęć z tego wydarzenia.

Kiermasz Bożonarodzeniowy 2017

| Liczba zdjęć: 16

W piątek, 8 grudnia w Janikowie w hali widowiskowo- sportowej odbył się Kiermasz Bożonarodzeniowy zorganizowany m.in. przez Ośrodek Sportu i Rekreacji. Była to możliwość wykazania się różnymi umiejętnościami i talentami. Poniżej mała fotorelacja z wydarzenia.

Koncert B.R.O

| Liczba zdjęć: 23

B.R.O, właściwie Jakub Birecki – polski raper i producent muzyczny. Były piłkarz Startu Otwock i juniorskich drużyn Polonii Warszawa. Absolwent Akademii Leona Koźmińskiego. Mieliśmy okazję gościć B.R.O w Janikowie…

Bella Sky Toruń 2017

| Liczba zdjęć: 12

Bella Skyway Festival 2017 złożyło się 17 instalacji z czego aż 13 zostało przygotowanych specjalnie dla Torunia. To było naprawdę niezwykłe widowisko.

Święto Lata 2017

| Liczba zdjęć: 19

Burmistrz Gminy i Miasta Janikowo oraz Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury zaprosili w niedzielę 30 Lipca na Święto Lata. Było wiele atrakcji dla młodszych i starszych.

Święto 56 Bazy Lotniczej . 5 Kujawski Piknik Śmigłowcowy W Latkowie

| Liczba zdjęć: 105

Prezentowano sprzęt bojowy wojsk lądowych, m. in. różne pojazdy gąsienicowe.  Odbyły się pokazy w powietrzu.Nad głowami licznie przybyłych na lotnisko w Latkowie widzów, prezentowały się śmigłowce bojowe, transportowiec Hercules oraz odrzutowce Su-22 i MiG-29.

Majówka 2017

| Liczba zdjęć: 46

1 maja wielu mieszkańców Janikowa i okolic spędziło na polanie nad jeziorem, gdzie królowała muzyka disco-polo. Zabawa była udana co zobaczyć można na zdjęciach…

25 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

| Liczba zdjęć: 38

Dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom. Taki był cel WOŚP w 2017 roku. W Janikowie orkiestra również zagrała…