Fotorelacje

Bella Sky Toruń 2017

| Liczba zdjęć: 12

Bella Skyway Festival 2017 złożyło się 17 instalacji z czego aż 13 zostało przygotowanych specjalnie dla Torunia. To było naprawdę niezwykłe widowisko.

Święto Lata 2017

| Liczba zdjęć: 19

Burmistrz Gminy i Miasta Janikowo oraz Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury zaprosili w niedzielę 30 Lipca na Święto Lata. Było wiele atrakcji dla młodszych i starszych.

Święto 56 Bazy Lotniczej . 5 Kujawski Piknik Śmigłowcowy W Latkowie

| Liczba zdjęć: 105

Prezentowano sprzęt bojowy wojsk lądowych, m. in. różne pojazdy gąsienicowe.  Odbyły się pokazy w powietrzu.Nad głowami licznie przybyłych na lotnisko w Latkowie widzów, prezentowały się śmigłowce bojowe, transportowiec Hercules oraz odrzutowce Su-22 i MiG-29.

Majówka 2017

| Liczba zdjęć: 46

1 maja wielu mieszkańców Janikowa i okolic spędziło na polanie nad jeziorem, gdzie królowała muzyka disco-polo. Zabawa była udana co zobaczyć można na zdjęciach…

25 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

| Liczba zdjęć: 38

Dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom. Taki był cel WOŚP w 2017 roku. W Janikowie orkiestra również zagrała…

Noworoczny koncert Kolęd -Brathanki 2017

| Liczba zdjęć: 52

Popularny zespół „Brathanki” wystąpił podczas noworocznego koncertu kolęd w kościele pw. Bł. Michała Kozala w Janikowie. Wszystko można było zobaczyć 1 stycznia o godz. 17.00. Imprezę zakończył pokaz sztucznych ogni.

Kiermasz Bożonarodzeniowy 2016

| Liczba zdjęć: 28

Dnia 16 grudnia w hali widowiskowo-sportowej w Janikowie podziwiać mogliśmy wszystko co związane jest ze Świętami Bożego Narodzenia. Łańcuchy, choinkowe bombki, barwne ozdoby cieszyły nasze oczy. Zapraszamy do oglądania fotorelacji z kiermaszu.

Halloween…

| Liczba zdjęć: 10

Halloween – zwyczaj związany z maskaradą i odnoszący się do święta zmarłych, obchodzony w wielu krajach w wieczór 31 października, czyli przed dniem Wszystkich Świętych.