Fotorelacje

Zawody Motorowodne Śrem 2008

| Liczba zdjęć: 35

W dniach 28-29 czerwca na jeziorze Grzymisławskim w Śremie odbyły się zawody motorowodne w randze mistrzostw europy. Cieszyły się one dużym zainteresowaniem publiczności a my zamieszczamy krótką fotorelację z tego wydarzenia.

Dzień Dziecka 2008

| Liczba zdjęć: 19

Dzień Dziecka zorganizowany przez MGOK w Janikowie razem z Klubem Żeglarskim ‚KORMORAN’

Zawody w Myślęcinku

| Liczba zdjęć: 20

W dniach 17 i 18 maja w podbygoskim Myślęcinku odbył się konkurs skoków przez przeszkody. Zamieszczamy kilkanaście fotografii z tego wydarzenia. Serdecznie zapraszamy do oglądania.

Wystawa psów rasowych

| Liczba zdjęć: 14

Na stadionie miejskim w Inowrocławiu odbyła się wystawa psów rasowych. Można było zobaczyć i podziwiać wielu przedstawicieli psiej arystokracji… Wystawa cieszyła się dużym zainteresowaniem mieszkańców miasta i okolic.

Pedros Cup Bydgoszcz 2008

| Liczba zdjęć: 23

Jelena Isinbajewa, Swietłana Fieofanowa, Julia Gołubczykowa, Monika Pyrek, Anna Rogowska, Donald Thomas, Jarosław Rybakow, Aleksander Waleriańczyk, Aleksiej Dmitrik, Jurij Krymarienko… oto największe gwiazdy tegorocznego mitingu lekkoatletycznego Pedros Cup Bydgoszcz 2008. Świetna organizacja i wspaniała bydgoska publiczność dały w sumie bardzo interesujące widowisko – zapraszamy do oglądania fotorelacji z tych zawodów.

Koza na ulicach Janikowa

| Liczba zdjęć: 12

Zwiastuje wiosnę, gwarantuje dobrobyt i niesie radość. Dzięki korowodowi „kozy” na ulicach Janikowa zrobiło się we wtorek wyjątkowo kolorowo i głośno. A to oznacza, że mamy koniec karnawału.