Fotorelacje

Fire Show w wykonaniu grupy Santo Fuego

| Liczba zdjęć: 62

Niezwykły pokaz dali w Janikowie młodzi aktorzy z teatru ulicznego Santo Fuego z Pakości. Licznie przybyła publiczność nagrodziła ich występ gromkimi oklaskami. Imprezę zorganizował Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Janikowie.

Misterium Męki Pańskiej w Kruszwicy 2018

| Liczba zdjęć: 51

W niedzielę palmową czyli 25 marca o godz. 18.30 w kruszwickim amfiteatrze można było zobaczyć VI Kujawskie Misterium Męki Pańskiej. Organizatorami wydarzenia byli: parafia Śś. Piotra i Pawła w Kruszwicy i współpracujące z nią miasto i gmina Kruszwica.

Spektakl „Szalone Nożyczki”

| Liczba zdjęć: 47

W dniu 28 stycznia w Janikowskim MGOK zobaczyć można było spektakl Szalone Nożyczki. Klimat i ekspresję tego występu zobaczyć możemy na zdjęciach. Zapraszamy

26 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

| Liczba zdjęć: 132

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała po raz 26. Tym razem celem jest wsparcie dla podstawowych oddziałów neonatologicznych. A tak orkiestra zagrała w Janikowie.

Orszak Trzech Króli 2018

| Liczba zdjęć: 83

Orszak Trzech Króli. W wielu miastach w Polsce dzień Objawienia Pańskiego świętowany jest przez Orszak Trzech Króli: uliczne jasełka, połączone ze wspólnym kolędowaniem rodziców i dzieci. W Janikowie stało się to już tradycją.

Anna Wyszkoni – Kolędy Wielkie

| Liczba zdjęć: 77

Pierwszego dnia 2018 roku w kościele parafii p.w. bł. Michała Kozala mieliśmy okazję wysłuchać przepięknych kolęd w wykonaniu Anny Wyszkoni. A tutaj trochę zdjęć z tego wydarzenia.

Kiermasz Bożonarodzeniowy 2017

| Liczba zdjęć: 16

W piątek, 8 grudnia w Janikowie w hali widowiskowo- sportowej odbył się Kiermasz Bożonarodzeniowy zorganizowany m.in. przez Ośrodek Sportu i Rekreacji. Była to możliwość wykazania się różnymi umiejętnościami i talentami. Poniżej mała fotorelacja z wydarzenia.

Koncert B.R.O

| Liczba zdjęć: 23

B.R.O, właściwie Jakub Birecki – polski raper i producent muzyczny. Były piłkarz Startu Otwock i juniorskich drużyn Polonii Warszawa. Absolwent Akademii Leona Koźmińskiego. Mieliśmy okazję gościć B.R.O w Janikowie…