Fotorelacje

Janikowo#MuremZaOwsiakiem

| Liczba zdjęć: 51

W hali sportowej odbyła się akcja „Janikowo Murem za Owsiakiem”. Mieszkańcy nadmuchali setki czerwonych balonów. Utworzyli z nich wielkie serce, które ma być podziękowaniem dla Jurka Owsiaka za 27 lat Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Pectus – Kolędy przy kominie

| Liczba zdjęć: 60

1 stycznia w kościele p.w. Bł. Michała Kozala w Janikowie miało miejsce wyjątkowe wydarzenie. Tego dnia o godz. 18.00 rozpoczęło się wspólne kolędowanie z popularnym zespołem Pectus. Zapraszamy do oglądania zdjęć.

Kiermasz Bożonarodzeniowy 2018

| Liczba zdjęć: 54

Serdecznie zapraszamy na oglądanie zdjęć z 7 już edycji Kiermaszu Bożonarodzeniowego. W programie były występy dzieci, kiermasz rękodzieła świątecznego, lepienie łańcucha choinkowego i inne atrakcje.

Fire Show w wykonaniu grupy Santo Fuego

| Liczba zdjęć: 62

Niezwykły pokaz dali w Janikowie młodzi aktorzy z teatru ulicznego Santo Fuego z Pakości. Licznie przybyła publiczność nagrodziła ich występ gromkimi oklaskami. Imprezę zorganizował Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Janikowie.

Misterium Męki Pańskiej w Kruszwicy 2018

| Liczba zdjęć: 51

W niedzielę palmową czyli 25 marca o godz. 18.30 w kruszwickim amfiteatrze można było zobaczyć VI Kujawskie Misterium Męki Pańskiej. Organizatorami wydarzenia byli: parafia Śś. Piotra i Pawła w Kruszwicy i współpracujące z nią miasto i gmina Kruszwica.

Spektakl „Szalone Nożyczki”

| Liczba zdjęć: 47

W dniu 28 stycznia w Janikowskim MGOK zobaczyć można było spektakl Szalone Nożyczki. Klimat i ekspresję tego występu zobaczyć możemy na zdjęciach. Zapraszamy

26 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

| Liczba zdjęć: 132

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała po raz 26. Tym razem celem jest wsparcie dla podstawowych oddziałów neonatologicznych. A tak orkiestra zagrała w Janikowie.

Orszak Trzech Króli 2018

| Liczba zdjęć: 83

Orszak Trzech Króli. W wielu miastach w Polsce dzień Objawienia Pańskiego świętowany jest przez Orszak Trzech Króli: uliczne jasełka, połączone ze wspólnym kolędowaniem rodziców i dzieci. W Janikowie stało się to już tradycją.